Heroes Club

Eksiksiz Bir Profesyonel Hayat Deneyimi

Bankacılık dünyası satış, pazarlama ve analiz süreçlerini kapsayan pek çok uzmanlığın bir arada yürütüldüğü zengin bir çalışma yapısı ile çok farklı bölümü bünyesinde barındırıyor. Sen de;

Yapı Kredi’nin çalışma ortamını merak ediyorsan,
Kariyer yapmak istediğin alanları daha yakından tanımak istiyorsan,
İşinde uzman kişilerin deneyimlerinden yararlanmak istiyorsan,
Yeni fikirler geliştirerek fark yaratmak istiyorsan,
Yapı Kredi’nin bir parçası olmayı hayal ediyorsan,

Bu yetenek programı tam sana göre.

İşte Heroes Club başvuru süreci ve aşamaları!

Online Başvuru

Bu kulüpteki genç yeteneklerden biri olmak istiyorsan, 21 Mart'a kadar kariyer.net’teki Heroes Club ilanına başvurunu bekliyoruz. Başvurunu tamamladıktan sonra kriterleri sağlıyorsan ‘Online Genel Yetenek Sınavı’ için seni mail adresin üzerinden davet edeceğiz.

Online Genel Yetenek Sınavı

Online Genel Yetenek sınav davetini ve tüm detayları sana göndereceğiz. Mail adresini kontrol etmeyi unutma! Bu aşamayı da başarılı bir şekilde tamamlarsan, seni daha yakından tanıyacağımız Video Mülakat aşamasına katılmaya hak kazanacaksın.

Video Mülakat

Video Mülakat davetimiz sana ulaştıktan sonra ilettiğimiz platform üzerinden son tarihe kadar kendini tanıttığın, Türkçe ve İngilizce sorularımıza yanıt verdiğin videolar çekmeni isteyeceğiz. Bunun için mail adresini kontrol etmeyi ve verilen tarihe kadar mutlaka videoları tamamlamayı unutma! Bunun da üstesinden gelirsen sıra Değerlendirme Merkezi’nde.

Değerlendirme Merkezi

Değerlendirme Merkezi aşamasında seninle ilk defa bir araya geleceğiz. Bu aşamada seni, diğer adaylarla bir araya geleceğin 1 saatlik bir grup çalışması bekliyor. Şimdiye kadar olduğu gibi seninle yine mail üzerinden iletişime geçeceğiz. Bu aşamayı da başarıyla tamamlarsan sıra son aşamada!

Yüz Yüze Mülakat

İnsan Kaynakları Uzmanlarını ikna etmek için hazır mısın? Nisan ayında Yüz Yüze Mülakat için seni Gebze’deki Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’ne davet edeceğiz. Seninle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!

Heroes Club'a Hoşgeldin

Zorlu aşamaları başarıyla geçerek bu kulübün yeni üyesi olmaya hak kazandın. Artık beklediğin keşif ve gelişim dolu yolculuk için nefesini tutman ve Nisan ayının sonunda sana vereceğimiz güzel haber için beklemen yeterli!

2017 başvuruları için son tarih 21 Mart 2017 sakın kaçırma! Başvuru için buraya tıkla!

Seninle yapacağımız tüm iletişimler Yapı Kredi İnsan Kaynakları Facebook, Twitter ve Yapı Kredi Linkedin sayfalarımız üzerinden olacak. Heroes Club başvuru sürecindeki tüm duyuru ve detaylar için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma!

Heroes Club’a seçildin. Peki şimdi ne olacak?

Mayıs 2017

Eğitim ve Eğlenceli Etkinlikler Başlıyor

Haziran 2017

İş Hayatını Deneyimleyeceğin Staj Dönemi Başlıyor

Eylül 2017

Kendini ve Bankacılığı Eğlenceli Eğitimlerle Tanıma Vakti!

Kasım 2017

Eğitim ve Etkinlikler Devam Ediyor

Aralık 2017

Hazırlan, Part-time Çalışma Vakti!

Nisan 2018

Heroes Club Mezuniyeti

İş Hayatına Yapı Kredi’de Başlamak İçin Hazır Ol!

Heroes Club’ta neden yer almalıyım diyorsan cevapları Heroes Club Kahramanlarında!

Heroes Club'da neler yaşandığına göz atmaya ne dersin?

Sen de bu karelerde yer alabilirsin!